Duşta rahatlığın adresi

Genel Koşullar

GENEL KOŞULLAR

1- Fiyatlarımıza KDV. dahil değildir.

2- SİPARİŞ

   A- Siparişlerin faks veya mail ile bildirilmesi önemle rica olunur. Bu şekilde bildirilmeyen ölçü ve siparişlerde yapılan hatalardan firmamız sorumlu değildir.    B- Sipariş geçilirken siparişi veren satış yetkilisi veya satınalmacının adı – soyadı ve imzası kesinlikle olmalıdır.    C- Siparişlerde ürünün kodu – ölçüsü ve tüm detayların (ürün yönü, panel yönü, sifon yönü, aksesuar durumu) belirtilmesi gerekmektedir.

3- TESLİMAT

   A- Ürünlerimizin niha-i müşteriye adres sevki yapılmamaktadır. Adres sevki ancak montajlı ürünler için geçerlidir.    B- Ürün teslimatımız İstanbul içi mağaza veya depo teslimi olup diğer yerler için ambar / kargo ve sigorta ücretleri alıcıya aittir.    C- Teslimat sırasında ürünlerın mutlaka kontrol edilerek alınması gerekmektedir. Hatalı veya kırık ürünlerin bir tutanak ile belirlenmesi konunun bölge sorumlularına iletilerek en geç bir hafta içerisinde çözümlenmesi gerekmektedir.    D- Konu ile ilgili iade faturalarında ”Kırık İade” ibaresinin yazılması gerekmektedir.    E- Ürün teslimatlarında fatura üzerine kaşe – ad – soyad – imza kesinlikle gerekmektedir.

4- GARANTİ SÜRELERİ

   A) Küvet ve duş teknelerinde 2 yıl    B) Kompakt sistem ve hidromasajlı sistemlerde 2 yıl    C) Duş kabinlerinde 2 yıl    D) Banyo dolaplarında 2 yıl

5- GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALAN DURUMLAR

A) Ürünün garanti belgesinin tarih – imza ve kaşeli olmaması B) Ürünün faturasının ibraz edilememesi C) Garanti belgesindeki hususlara riayet edilmemesi D) Ürünün montajının tarafımızdan veya yetkili servislerimizce yapılmaması E) Kullanım hatalarından kaynaklanan problemler F) Çarpma sonucu oluşan kırık ve çatlaklar G) Taşıma ve yer değiştirme amaçlı müdahaleler H) Amacı ve işlevi dışındaki kullanımlar.

6- SERVİS ÜCRETİ AŞAĞIDAKİ DURUMLARDA TALEP EDİLİR

   A) Garanti kapsamı dışı servis talebi    B) Montaj yerinin hazır veya uygun olmaması    C) Montaja veya servise verilen randevuya uyulmaması    D) Yanlış kullanım hatalarından kaynaklanan sorunlar    E) Amacı ve işlevi dışındaki kullanımlar    F) Ürünün darbe alıp çatlama ve kırılma sonucu oluşan hasarlarda tespit için talep edilir.

7- ÖDEME DURUMU

   A) Senetle yapılan ödemeler kabul edilmez.    B) Ön ödemeli sistem’de (dönem-bağlantı) alınan evrakların iade edilebilmesi için, cirolanmamış ve tarafımızda olması durumunda, %25 kesinti ile iade edilebilir.    C) Anlaşması yapılan ödeme şekline uyulmaması halinde ve karşılıksız çek bedelleri 7 ( yedi ) gün içinde ödenmediği taktirde alacaklardan doğan zararların tazmini için gereklı hukuki işlemler yapılacaktır.

8- TEŞHİR DURUMU

   A) Teşhıre bedelsiz ürün verilmemektedir.    B) Teşhıre konulacak ürünlere özel ilave vade yapılmaktadır.    C) Teşhire konulacak ürünlere özel ek iskonto uygulanmaktadır.    D) Teşhire konulacak ürünlerin ölçü ve adetleri bölge sorumlularıyla belirlenir.

9- Fiyat listemizde “NET FİYAT” olarak belirtilen fiyatlandırmalar üzerinden iskonto uygulanmamaktadır.

10- Yedek parça fiyatlarına servis ücreti dahil değildir.